Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Звернення генерального директора


28. 03. 20

Дорогі Колеги!

Агро-Регіон існує з 2002 року, але сьогодні мусимо визнати, що незважаючи на безліч кризових ситуацій, сумних подій та навіть трагедій, що відбувались за нашу історію, жодного разу не було такого роду загрози, яка сьогодні лютує світом та Україною. Це безперечно іспит. Це випробування, не тільки для імунітету, але це такий собі експрес-тест на дисципліну в компанії, на відповідальність та порядність, на міцність бізнес моделі, на надійність партнерів, на відданість клієнтів, на згуртованість та, врешті решт,  людяність кожного з нас.

Дозвольте поділитись з Вами інформацією про стан справ в Агро-Регіоні на 1 квітня 2020 року, на третьому тижні карантину та під час пандемії.

Найголовніше сьогодні та завжди – це люди, тому керівники виробничих підрозділів, елеваторів, очільники департаментів зосереджені на 3 важливих напрямках:

  • Безпека людей
  • Безперервність операцій
  • Ліквідність та наявність всього необхідного

 

(1) З метою не розповсюдження інфекції, 14 березня було створено “Комітет по роботі Агро-Регіону під час епідемії CОVID-19”.  Це такий штаб, який щоденно займається всіма питаннями пов’язаними із захистом співробітників та забезпеченням всіх засобами захисту (масками, рукавичками, дезинфікуючими рідинами, антисептиками, кварцовими лампами, термометрами, ліками і тощо). За 2 тижні Комітетом було здійснено закупівлі на 1 000 000 гривень, які було виділено з резервного фонду Агро-Регіону. Як ви вже знаєте, ми щоденно контролюємо стан здоров’я кожної людини і не допускаємо в транспорт та на територію працівників з будь-якими ознаками ОРВІ, проводимо регулярну дезінфекцію приміщень, більшість офісних працівників перевели на дистанційну роботу, заборонили зібрання групами, запровадили обов’язкове інформування безпосередніх керівників щодо стану здоров’я в родинах наших співробітників. Їдальні закрито на відвідування. Придбано стратегічний запас комплектів їжі в вакуумній упаковці на випадок форс-мажору. В гуртожитках регулярно проходить дезінфекція та провітрювання.

 

Більше того, Комітет проводить інформаційну компанію – об’яви та плакати щодо засобів протидії вірусу розміщено у всіх доступних місцях, розсилка інформаційних мейлів, смс-повідомлень, тощо. Також, ми організували цілодобову роботу call-центру за телефоном +38067 404 04 36. Будь-ласка, звертайтесь у разі виникнення будь-яких питань, пов’язаних із CОVID-19, у разі  погіршення стану здоров’я або якщо Вам потрібна додаткова інформація щодо правил поведінки або умов карантину.

 

Незважаючи на те, що експерти МОЗ прогнозують погіршення ситуації в найближчі тижні, будьте впевнені, що ми тримаємо руку на пульсі, комунікуємо із районними лікарнями та фельдшерськими пунктами, робимо все, щоб інфекція не тільки не розповсюджувалась на підприємстві, в робочих зонах, але і в селах де ми працюємо. Задля зниження ризику розповсюдження вірусу в селах, ми навіть організували виробництво багаторазових масок на базі Чернігівського підрозділу. Надали місцевим майстриням матеріали та платимо за роботу по виготовленню масок задля забезпечення місцевого населення.

 

(2) Безперервність операцій та виробничого процесу – це надважливо сьогодні, бо  у нас є  зобов’язання перед 500 співробітниками та 12 тисячами пайовиків, перед країною та перед світом продовжувати виробляти критично важливу річ – практично їжу. Саме тому ми маємо докласти максимум зусиль, щоб наші операції не постраждали. Це в тому числі демонструє рівень підготовки заздалегідь. Карантин почався не рік чи півроку тому, а тільки 2 тижні тому, саме тому він показує, що гарні компанії, такі як Агро-Регіон, закупили все заздалегідь,  все в складах підготували, все спланували та готові виходити сіяти згідно плану. При цьому треба усвідомлювати, що правила надзвичайного стану, що введено в Україні, передбачають певний протокол, у разі виявлення хворого на підприємстві, а саме – ізоляцію/закриття на 14-денний карантин ВСІХ, хто мав контакт із хворим, аж до примусового закриття підприємства. Кожен має розуміти наслідки такого сценарію та зробити все, що можливе щоб цього уникнути. Від кожного з Вас залежить сьогодні майбутне Агро-Регіону!

 

(3) Ліквідність. Ми, як бізнес, добре розуміємо, що завтра-післязавтра і через місяць потрібні будуть гроші на зарплати, на орендну плату, на те щоб розрахуватись із постачальниками, на все інше. Тобто, моніторинг ліквідності – надважливий для життєдіяльності та життє-спроможності компанії. Тут ми діємо спільним фронтом, обєднуємо зусилля всіх чесних агро-компаній на ринку, щоб не допустити ситуації, коли недоброчесні контрагенти, не втримавшись від спокуси, скористаються форс-мажором та вирішать не повертати грошей або не поставляти нам товар. В цілому, я впевнена, що аграрна галузь постраждає набагато менше, ніж більшість інших галузей,бо це не готельний бізнес, не авіаперевезення, не кінотеатри чи шопінг-центри… Ми – експортоорієнтовані, наша продукція – пшениця, кукурудза, соняшник котується в доларах, попит залишається високим на наш товар і скаржитись не доводиться, тому виходячи із цього, у нас є зобов’язання перед людьми в такий важкий момент, ні в якому разі нікого не підводити, не звільняти, не зменшувати заробітну плату.  Користуючись можливістю, хочу подякувати кожному з Вас – всім хто надійно, самовіддано та якісно виконує свою роботу. Дуже прошу берегти себе, берегти своїх близьких та не хворіти.  Будь-яка криза минає, мине і ця. Ми ж отримаємо стійкий імунітет, станемо сильнішими і мудрішими.

З повагою та любов’ю, Катерина Рибаченко

 

останні новини