Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

ЗАЛІЗНИЧНА ЛОГІСТИКА

Компанія Агро-Регіон має три елеватори з залізничною інфраструктурою. Під’їзні колії елеваторів примикають до залізничних станцій Південно-Західної залізниці Бориспіль, Заворичі, Миропіль.

ПРОВІДНИЙ ЛОГІСТ З ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

МИКОЛА МУРАВЙОВ

Логістика — один з ключових ланцюжків, який об’єднує виробництво та трейдинг зерна. Від результативної роботи логістики в команді з виробництвом та комерційним відділом залежить ефективна робота елеваторів і вчасність виконання трейдингових контрактів. «Любителі обговорюють тактику, професіонали вивчають логістику», — Роберт Х. Берроу.

  • Микола Муравйов
  • +38 067 117 13 39
  • mykola.muraviov@agro-region.com

Інфраструктура елеваторів

Залізнична інфраструктура елеваторів дозволяє проводити навантаження зернових у різні типи залізничного рухомого складу: хопери-зерновози, напіввагони, контейнери.
Елеватори по станції Бориспіль і Миропіль мають можливість відвантаження зерна маршрутними поїздами.

Швидкість навантаження

Елеватор по станції Бориспіль має фронт навантаження 20 вагонів, швидкість навантаження — до 30 вагонів/добу. Елеватор по станції Заворичі має фронт навантаження 26 вагонів, швидкість навантаження — до 20 вагонів на добу. Елеватор по станції Миропіль має фронт навантаження 14 вагонів, швидкість навантаження — до 30 вагонів на добу.

Послуги

Компанія Агро-Регіон оперує парком власних та орендованих вагонів-зерновозів і надає
транспортно-експедиційні послуги з відвантаження зернових залізничним транспортом по території України, Молдови та Румунії у порти Галац та Константа, як з елеваторів Групи компаній Агро-Регіон, так і зі сторонніх елеваторів у приватних вагонах зерновозах та вагонах власності АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» (ЦТЛ).

ТРАНСПОРТНА ЛОГІСТИКА

Відділ автомобільних перевезень є одним з основних допоміжних підрозділів Групи компаній Агро-Регіон, яка здійснює логістичну функцію в торговій діяльності компанії.

ПРОВІДНИЙ ЛОГІСТ З АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ

ХРИСТИНА ГУЛИДА

У Агро-Регіон комфортно працювати з рішучими та відповідальними людьми, які досягають мети, незважаючи на перешкоди.

Читати інтерв'ю

  • Христина Гулида
  • +38 067 196 64 52
  • krystyna.hulyda@agro-region.com

Власний автопарк

Власний автопарк автомобілів забезпечує маневреність, незалежність, оперативність у наданні послуг з перевезення вантажів зернових та олійних культур. Матеріальна база компанії на сьогодні нараховує:
– 19 тягачів: DAF XF 480 FT та IVECO — Євро-6;
– 14 напівпричепів самоскидів MEGA з об’ємом 55м3;
– 5 тентованих напівпричепів — 86м3;
– 1 напівпричіп цистерна.

GPS-моніторинг

Технічне обслуговування власного автопарку здійснює штат кваліфікованих фахівців. Усі автомобілі оснащені системами GPS-моніторингу для відстеження географії руху.

Послуги

Власні зерновози та залучений транспорт дають можливість компанії здійснювати перевезення власної продукції та надавати послуги автомобільних перевезень агропродукції та інших вантажів. Відділ автомобільних перевезень забезпечує:

– Перевезення власного врожаю з полів на склади зберігання та елеватори;
– Перевезення з елеваторів в межах України (порти, заводи, виробники);
– Міжнародні вантажоперевезення: експорт з України та імпорт з країн Європи;
– Логістика постачання.