Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ НАБУТТЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК

Програма безкоштовна для студентів і випускників вищих навчальних закладів та повністю фінансується компанією. Слухачі забезпечуються безкоштовним житлом, отримують стипендію та можливість професійного зростання в компанії.

АГРОНОМІЧНИЙ КУРС

Навчальні модулі складаються з оволодіння теоретичними знаннями та практичної роботи з наставниками. Термін навчання – 6 місяців. Після закінчення курсів кожен студент захищає дипломну роботу та має шанс працевлаштуватися в компанії.

Вимоги до вступу

ТЕХНІЧНИЙ КУРС

Навчальні модулі складаються з оволодіння теоретичними знаннями та практичної роботи з наставниками. Термін навчання – 6 місяців. Після закінчення курсів кожен студент захищає дипломну роботу та має шанс працевлаштуватися у компанії.

Вимоги до вступу

СТАЖУВАННЯ

Запрошуємо випускників вищих навчальних закладів за спеціальністю програміст, системний адміністратор, інженер, агроном, економіст, бухгалтер, логіст, юрист та інших спеціальностей для проходження практики, або стажування в одному з підрозділів нашої компанії.

Вимоги до вступу

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Анастасія Єгоренко
anastasia.yehorenko@agro-region.com
+38 067 448 2440

Назар Хомяк

випускник AgriSCHOOL 2023 року

Якщо охарактеризувати AgriSCHOOL одним словом, то це «емоції». І вони різні та їх дуже багато. Я на 100% був впевнений, що хочу працювати агрономом. А стати дійсно професіоналом своєї справи можна лише в оточенні професіоналів, тому і обрав цю освітню програму.
Під час навчання одного бажання замало, потрібно із шаленою швидкістю поглинати нові знання, однак, якщо ти любиш те, що робиш, то все виходить. Велика подяка агрономам компанії, які розгледіли в мені потенціал і допомогли його розвинути.
Після успішного проходження навчання мені запропонували роботу у компанії. Це стало початком нового етапу у моєму житті, дало шалену впевненість у собі та у власних силах. Я — «АГРОНОМ». Професія моєї мрії стала реальністю, тепер можна з упевненістю сказати, що я годую світ.

Олександр Ситник

випускник AgriSCHOOL 2020 року

AgriSCHOOL — це можливість для застосування теорії на практиці, набуття нових знань та вивчення нових технологій, які впроваджуються та використовуються у компанії.
Завдяки цьому курсу я зміг заглибитись у процес вирощування сільськогосподарських культур, бути безпосереднім учасником та допомагати більш досвідченим колегам, які відкрито діляться своїм досвідом.
Радий, що після усіх іспитів та проходження навчання, зміг стати частиною цієї компанії. На сьогодні працюю агрономом у Бориспільському кластері.

Олег Зенченко

випускник AgriSCHOOL 2016 року

Освітня програма AgriSCHOOL дала мені можливість отримати досвід в умовах реального ведення сільського виробництва.
Під час навчання я оновив та поглибив знання у сфері агрономії. Варто відмітити позитивний характер взаємовідносин між співробітниками компанії, сучасний підхід до вирощування культур, наявність дослідної діяльності та ін.
На сьогоднішній день працюю агрономом у Західному кластері.

Ярослав Яцюк

випускник AgriSCHOOL 2016 року

У AgriSCHOOL я отримав перший практичний досвід у сфері агрономії. Найбільше сподобалося, що працівники компанії залюбки ділилися досвідом і практичними навичками. Компанія впроваджує нові технології вирощування сільськогосподарських культур і це мене спонукало залишитися працювати у Агро-Регіон. Окрім цього, у компанії маю змогу розвиватися, відвідувати навчальні семінари для працівників, практичні майстер-класи з провідними спеціалістами галузі, тощо.
Не уявляю себе в іншій сфері діяльності. Мені подобається робота на землі, яка нас годує. Нині працюю агрономом у Бориспільському кластері.

Антоніна Приліпко

випускниця AgriSCHOOL 2015 року

AgriSCHOOL — чудовий шанс застосувати свої знання на практиці та здобути нові, побачити, як насправді проходить робота на полі, а не з підручників. Найбільше мені сподобалося, що ми були у різних підрозділах компанії, завдяки чому дізналися, як можуть відрізнятися певні агрономічні операції у різних регіонах нашої країни, а також мали змогу порівняти в них організацію праці.
Після закінчення курсів та успішного захисту випускної роботи мені запропонували роботу у Диспетчерському Центрі компанії.
Звичайно, я погодилась, тому що це класна компанія, яка успішно розвивається. У роботі мені подобається можливість спілкуватися з різними людьми, як в професійному, так і соціальному плані. Нині працюю агрономом з насінництва.

Олександр Богатиренко

випускник AgriSCHOOL 2015 року

AgriSCHOOL — це реальна можливість вступити в ряди агрономів і реалізувати себе як особистість. Завдяки освітній програмі я зміг закріпити на практиці в умовах інтенсивного виробництва теорію, що вивчив в університеті та дізнатися багато нового саме про ті технології, що дають можливість отримувати високі врожаї. Хочу наголосити на взаєморозумінні між працівниками та гармонії, що панує у колективі. Злагодженість у роботі, сучасний підхід та науково-дослідницька діяльність забезпечує процвітання.
Саме в цій компанії я бачу майбутнє, тому і залишився тут працювати. На сьогоднішній день працюю агрономом-інспектором.