Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ВІД ОДНОГО З НАЙКРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ

Гарантуємо високу заробітну плату, соціальний пакет, можливість професійного росту в компанії з сильною корпоративною культурою

АГРОНОМІЧНИЙ КУРС

Навчальні модулі складаються з оволодіння теоретичними знаннями та практичної роботи з наставниками. Тривалість навчання – 6 місяців. По закінченню курсу навчання кожен студент захищає дипломну роботу та має шанс бути працевлаштованим в компанії.

Вимоги до вступу

ТЕХНІЧНИЙ КУРС

Навчальні модулі складаються з оволодіння теоретичними знаннями та практичної роботи з наставниками. Тривалість навчання – 6 місяців. По закінченню курсу навчання кожен студент захищає дипломну роботу та має шанс бути працевлаштованим в компанії.

Вимоги до вступу

СТАЖУВАННЯ

Запрошуємо випускників вищих навчальних закладів різних спеціальностей для проходження практики або стажування в одному з підрозділів нашої компанії. В нас стажуються програмісти, системні адміністратори, інженери, агрономи, економісти, бухгалтери, логісти, юристи та випускники інших спеціальностей.

Вимоги до вступу

Антоніна Приліпко

випускниця Агро школи 2015 року

Агро школа - це прекрасний шанс застосувати свої знання та здобути нові, побачити як насправді проходить робота на полі, не з підручників. Найбільше мені сподобалося те, що ми побували в різних підрозділах компанії, завдяки чому, дізналися як можуть відрізнятися ті чи інші агрономічні операції в різних регіонах нашої країни, а також мали змогу порівняти в них організацію праці. Після закінчення курсів в та успішного захисту випускної роботи мені запропонували роботу у Диспетчерському Центрі компанії. Звичайно, я погодилась, тому що це класна компанія, яка успішно розвивається. В роботі мені подобається можливість спілкуватися з різними людьми, як в професійному, так і соціальному плані. На сьогоднішній день працюю агрономом з насінництва.

Олег Зенченко

випускник Агро школи 2016 року

Вирішив взяти участь у проекті Агро Школа в компанії Агро-Регіон тому, що ця навчальна програма дає можливість отримати досвід в умовах реального сільського виробництва. Проходження практики дозволило оновити та поглибити знання в області агрономії. Хочу відмітити позитивний характер взаємовідносин між співробітниками компанії, сучасний підхід до вирощування культур, наявність дослідної діяльності та ін. На сьогоднішній день працюю агрономом у Житомирському кластері.

Ярослав Яцюк

випускник Агро Школи 2016 року

Я прийшов в Агро-школу щоб отримати свій перший практичний досвід в сфері агрономії. Мені сподобалося більше всього те, що працівники компанії залюбки ділилися досвідом і практичними навиками. Мене спонукало залишитися працювати в Агро-Регіоні те, що я бачу перспективу свого розвитку, компанія впроваджує нові технології вирощування сільськогосподарських культур, що в свою чергу дає мені можливість розвивати свої знання в агрономії. Кожного дня вражає високий професіоналізм працівників, і те що компанія дає змогу мені розвиватися, проводить навчальні семінари для працівників, влаштовує практичні майстер-класи із запрошенням провідних спеціалістів. Я не уявляю себе в іншій сфері діяльності. Мені подобається робота на землі, яка нас годує. На даний момент працюю агрономом в Бориспільському кластері.

Олександр Богатиренко

випускник Агро Школи 2015 року

Проект Агро Школа – це реальна можливість вступити в ряди агрономів і реалізувати себе як особистість. Завдяки проекту я зміг закріпити на практиці в умовах інтенсивного виробництва теорію, що вивчив я в університеті та дізнатися багато нового саме про ті технології, що дають можливість отримувати високі врожаї. Хочу наголосити на взаєморозумінні між працівниками та гармонії, що панує у колективі. Злагодженість у роботі, сучасний підхід та науково-дослідницька діяльність забезпечує процвітання товариства. Саме в цій компанії я бачу майбутнє, тому і залишився тут працювати. На сьогоднішній день працюю агрономом-інспектором.

Олександр Ситник

випускник Агро Школи 2020 року

Агро Школа у компанії “Агро-Регіон” – це можливість для застосування теорії на практиці, набуття нових знань та вивчення нових технологій, які впроваджуються та використовуються у компанії. Завдяки цьому курсу я зміг побачити та заглибитись у процес вирощування с/г культур, бути безпосереднім учасником та допомагати більш досвідченішим колегам, які з радістю ділились своїм досвідом. Радий, що після усіх іспитів та проходження Агро Школи, зміг стати частиною цієї компанії. На даний момент працюю агрономом у Бориспільському кластері.