Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ

Агро-Регіон — це команда однодумців, котрі впевнено та наполегливо досягають визначеної мети.

Директор Гарна трейдинг Україна

Дмитро Тарасюк

Добробут людей — це і мета, і ресурс. Добробут колег, добробут партнерів, добробут співвітчизників. Якщо навколо вас команда з людей, які поділяють цю думку, докладають зусиль її реалізувати і надихаються стараннями колег, — все точно буде добре!

Читати інтерв'ю


 

Головний бухгалтер

НІНА КОРЕНЧУК

Коли ти щодня приходиш у свій колектив із позитивним настроєм і не слідкуєш за годинником, коли ж закінчиться робочий день, — це найкраща мотивація.

Читати інтерв'ю


 

КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

ОЛЕКСАНДР ТИМОШЕНКО

Є питання, які потребують наполегливого контролю, а є питання, де людям потрібно надавати більше повноважень, тоді вони більш креативно і творчо розкриваються, відчуваючи персональну відповідальність за кінцевий результат.

Читати інтерв'ю


ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР

АЛЬБІНА МИКОЛАЄНКО

Ефективний менеджер має надихати команду працювати на довгій дистанції з високими показниками результативності.

Читати інтерв'ю


 

Операційний директор

ВОЛОДИМИР КРАВЦОВ

Прагну до досконалості в оточенні талановитих людей, яким періодично потрібно нагадувати, що в надскладних технологічних процесах перемагають саме команди.

Читати інтерв'ю


 

Бек-офіс менеджер/пресаташе

ОЛЕНА КОНДРЮЧЕК

Колектив — це родина з понеділка по п’ятницю, а інколи і в суботу та неділю. Як і в сім’ї, комунікація у нашій команді формується індивідуально, але завжди з повагою, розумінням і терпінням.

Читати інтерв'ю


Директор з інвестицій

ТАРАС ІВАНИШИН

Найбільший ризик з усіх — не брати на себе ризиків взагалі. Ми завжди шукаємо креативні підходи до бюджетування інвестицій, джерел фінансування, вивчення нових бізнес-моделей і не припинимо шукати вдалі інвестиції.

Читати інтерв'ю


HR-ДИРЕКТОР

ХРИСТИНА ПИВОВАР

Агрo-Регіон — компанія, яка мотивує досягати більше! Тут можна рости професійно, навчатись новому, спілкуватись з топ-менеджментом, відкривати для себе нові ролі і отримувати неймовірну підтримку команди!

Читати інтерв'ю


Головний агроном

ЮРІЙ ЛИСАК

Будь-які інноваційні технології в сільському господарстві не працюватимуть, якщо не мати кмітливості, «чуйки». Адже часто потрібно спрогнозувати, якою буде погода, десь ризикнути. Це цікава робота. Та найважливіше — потрібно любити свою роботу. І працювати не лише заради грошей, а й заради задоволення.

Читати інтерв'ю


 

Директор з контролю якості зерна

АНАСТАСІЯ ТИТАРЕНКО

Лабораторія є контролюючим підрозділом, вона постійно контактує з усіма іншими департаментами компанії та виробничим підрозділом для організації процесів.

Читати інтерв'ю


ГОЛОВНИЙ ЮРИСТ

МИХАЙЛО ОЛІЙНИК

Якщо у тебе в команді різнопрофільні та різнорівневі фахівці, то є більше шансів на появу нестандартних ідей і залучення різних інструментів для їх реалізації.

Читати інтерв'ю