Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Київський кластер

В обробітку ТОВ «Агро-Регіон Бориспіль» перебуває 10 646 га, з яких: рілля — 10 627 га, сіножаті — 18 га, пасовища — 1,8 га. Компанія присутня у Бориспільській, Вороньківській, Гірській, Золочівській та Пристоличній громадах, обробляє земельні ділянки, які перебувають у договірній оренді/користуванні у понад 2 811 фізичних та юридичних землевласників.

База:

с. Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області

Основні культури:

Пшениця озима, ріпак озимий, соя, соняшник, кукурудза, жито озиме

Персонал:

141 осіб

Земельний банк:

10,6 тис. га

ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР КИЇВСЬКОГО КЛАСТЕРА

ІВАН АНДРІЙЧУК

Агро-Регіон тримає хвилю в інноваціях і вдосконалює виробничі потужності, здійснює постійне навчання персоналу та підвищує його кваліфікацію.

Читати інтерв'ю

СІВОЗМІНА

У кластері надають перевагу вирощуванню сільськогосподарських культур, що
входять у топ зернових та олійних культур. На 2024 рік запланована така структура посівних площ: кукурудза — 16%, соняшник — 35%, озима пшениця — 16%, соя — 20%.

УРОЖАЙНІСТЬ

Київський кластер систематично здійснює аналіз, оцінку якості ґрунту задля прогнозування майбутнього урожаю та визначення сівозміни на відповідній ділянці, що дозволяє виявляти динаміку урожайності та своєчасно коригувати виробничі плани. 2023 року врожайність основних культур склала: пшениці озимої — понад 16 тис. т, ріпаку озимого — понад 3 тис. т, соняшнику — понад 10 тис. т.

ҐРУНТИ

Землі Бориспільщини — переважно темно-сірі, опідзолені та типові чорноземи, що дає
можливість ефективно використовувати їхню родючість, а сівозміна сприяє раціональному використанню якісних характеристик ґрунту. Рівень рН: оптимальний — 50%, слабокислі ґрунти — 15%, лужні ґрунти — 35%. Вміст гумусу в середньому становить 2,1-3,5%.

ОБРОБІТОК

Київський кластер веде рослинницьку діяльність із застосуванням диференційованого підходу до обробітку ґрунту, системи захисту від шкідників, живлення, що дозволяє впроваджувати гнучкі підходи до сівозміни; хімічної меліорації землі задля поліпшення фізико-хімічних і фізичних властивостей ґрунтів, їхнього хімічного складу, вапнування, фосфоритування, гіпсування.

ТЕХНІКА

Київський кластер у складі Групи компаній Агро-Регіон використовує сільськогосподарську техніку провідних виробників: Horsch, Case, John Deere, Massey Ferguson, Amazone, Lemken, Gaspardo, Pottinger, Kinze та ін. Використання сучасної техніки сприяє мінімізації витрат робочого часу, високій якості обробітку землі, продуктивності та урожайності, що є запорукою прибутковості.

ТЕХНОЛОГІЇ

Кластер є прибічником інтелектуального землеробства, яке супроводжується застосуванням новітніх технологій, що виявляє позитивну динаміку в обробітку землі та дозволяє здійснювати своєчасне прогнозування під час прийняття управлінських рішень, зменшити витратну частину виробництва сільськогосподарської продукції. Система супутникової аналітики Crop Monitoring надає можливість відслідковувати виробничі процеси в режимі реального часу та здійснювати знімки для їх подальшого аналізу.

ІНВЕСТИЦІЇ

Київський кластер має високий рівень проактивності в інвестиційних проєктах та долучається до обговорень проблем сільського господарства в період воєнного стану, популяризує сільське господарство серед іноземних бізнес-партнерів, організовує заходи задля залучення інвесторів, впроваджує новітні технології та переймає досвід іноземних колег.

СПІВПРАЦЯ З ГРОМАДАМИ

ТОВ «Агро-Регіон Бориспіль» плідно співпрацює з територіальними громадами на соціальному та економічному рівнях співпраці. Компанія прагне до балансу між інтересами територіальних громад і впровадженням бізнес-ідей та планів, що сприяє наповненню місцевих бюджетів. Активне працевлаштування селян забезпечує їх робочими місцями та заробітною платою, що є середньою в умовах воєнного стану в Україні. Залученість місцевого населення до роботи в сільському господарстві — це підтримка традицій та звичаїв України, як країни, де пріоритетною сферою економіки є аграрна галузь.