Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Працювати з нами

Агро-Регіон — місце, де кожен може реалізувати свої амбіції та професійний потенціал. Ми віримо у досягнення результатів через людей, тому створили робоче середовище з високим рівнем довіри, прозорості та високих стандартів поведінки.

Єдність та командна робота

Спільні зусилля команди, синергія та продумане позиціонування дають змогу досягти кращих результатів. Особистим прикладом ми демонструємо, що несемо повну відповідальність за якість вирощеної продукції та сумлінну працю у відповідності з законодавством та Кодексом корпоративної етики.

Конкурентні переваги

Агро-Регіон не лише надає робоче місце, а й сприяє особистому та професійному зростанню наших співробітників. Ми прагнемо до прозорості в управлінні та взаємодії між всіма рівнями компанії. Кожен співробітник — важлива ланка в нашій команді і його думка має значення. Поважаючи різноманіття та відзначаючи унікальність кожної особистості, у компанії створено середовище, в якому кожен здатен відчути себе частиною успішної команди.

Залучення молоді

Ми віримо в силу інновацій та свіжих ідей, які приносить молодь, тому на постійній основі співпрацюємо з навчальними закладами, залучаємо студентів на практику та стажування з можливістю подальшого працевлаштування.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Агро-Регіон надає конкурентоспроможні умови праці, забезпечуючи безпеку та гідні умови життя.