Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

СТРАТЕГІЯ ТА ЦІННОСТІ

Агро-Регіон — провідний виробник сільськогосподарської продукції в Україні. Ми будуємо сучасну, ефективну та інноваційну компанію завдяки сильній корпоративній культурі, цінностям доброчесності та етичному веденню бізнесу.

ПАРТНЕРСТВО І РЕПУТАЦІЯ

В умовах ринкової економіки та, як наслідок, високого рівня конкуренції, на ринку залишаються найсильніші гравці. Головне для нас при цьому — збереження репутації компанії як надійного та довготривалого партнера. Працюючи зі шведами з 2007 року, у Агро-Регіон перейняли їхню філософію ведення бізнесу, основна мета якої — досягнення безпрограшної ситуації.

УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ ТА ІННОВАЦІЇ

Думаючи про майбутнє, будь-які зміни ми сприймаємо, як нові можливості. Агро-Регіон демонструє неймовірну швидкість адаптації та продовжує особливу увагу приділяти впровадженню цифрових рішень і найсучасніших технологій. Ми адаптуємо кращі світові практики, тестуючи новітні гібриди насіння, безпечне застосування ЗЗР, використовуючи техніку та агрегати для ресурсозберігаючого землеробства, послуги супутникового зв’язку, дрони та інші інноваційні технології.

ЗАЛУЧЕННЯ МОЛОДІ

Ми з оптимізмом дивимося вперед і віримо в те, що молодь більше здатна фокусуватись на якісному управлінні процесами. У Агро-Регіон покладаються на тих, хто бажає вчитися, розвиватися, ставиться до колег з повагою та має високі стандарти моралі. На базі компанії успішно розвивається проєкт АгроШКОЛА, залучаючи до роботи значну кількість молодих фахівців із різним досвідом роботи та із різних секторів.

МОТИВУВАННЯ

Ми ставимося до всіх з повагою, формуючи високий рівень вмотивованості та сприятливе середовище для високопродуктивної праці. Стабільна фінансова складова — далеко не єдиний інструмент заохочення працівників. Серед іншого — професійне зростання, навчання, залученість, відсутність подвійних стандартів та інша нематеріальна мотивація. Ми інвестуємо не лише в процеси та технології, ми інвестуємо у людей.

ДЕЛЕГУВАННЯ

Ми віримо у досягнення результатів через людей. Команда Агро-Регіон — найбільш важливий та цінний ресурс. Це команда надійних людей, котрі проявляють ініціативу і приймають самостійно рішення у разі потреби. Обираючи горизонтальну структуру управління, ми заохочуємо нові ідеї на усіх рівнях. Спільні зусилля команди дають змогу досягати кращих результатів.

ЧЕСНІТЬ ТА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Будуючи компанію на принципах чесності та прозорості, компанія декларує відповідність законам та іншим нормативно-правовим актам, які застосовуються до нашого бізнесу. Ми сплачуємо ринкову орендну плату за землю, підтримуємо соціальну інфраструктуру в сільських місцевостях присутності компанії та співпрацюємо з місцевими громадами. Ми орієнтуємось на довгострокову перспективу, тому дбайливо обробляємо землю, використовуючи практики регенеративного землеробства, заощаджуємо енергоресурси та контролюємо якість продукції.

ЦІННІСТЬ ПОМИЛОК

Пройшовши через низку катастрофічних та руйнівних помилок, ми швидко розширювали земельний банк і часто не керували ризиками належним чином, придбали багато непрофільних і абсолютно неефективних активів, невдало експериментували з різними видами культур, винаймали «неправильних» людей, наївно покладаючись на їхній «великий досвід». Зрештою, ми щасливі, що пройшли свій шлях, щоб знову ніколи не повторити тих самих помилок.

Наша Історія

2002
Заснування компанії
2007
Зміна акціонерів
2014
Старт проєкту AgriSCHOOL
2015
Придбання Бориспільського елеватора
2017
Заснування проєкту Terminal
2017
Рекорд з урожайності жита 7,23 т/га
2018
Заснування освітнього проєкту TractorEAST
2018
Рекорд з урожайності кукурудзи 11,11 т/га
2020
Будівництво Миропільського елеватора
2021
Досягнуто 400 тис. т зернообігу
2021
Рекорд з урожайності сої 3,33 т/га
2023
Придбання елеватора Заворичі
2023
Перехід на Zero Gas технологію

Компанія
сьогодні

КИЇВСЬКИЙ КЛАСТЕР

Адреса

вул. Соборна, 59
с. Велика Олександрівка
Бориспільський район
Київська область 08320
Україна

Виконавчий директор
Іван Андрійчук
+38 067 440 92 30
ivan.andriychuk@agro-region.com

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

E-mail

office@agro-region.com

Директор підрозділу

Михайло Олійник

+380677460962

E-mail:
mykhailo.oliynyk@agro-region.com

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ КЛАСТЕР

Адреса

вул. Центральна, 60
с. Лихолітки
Чернігівський район
Чернігівська область 17000
Україна

Виконавчий директор
Катерина Мороз
+38 067 503 52 19
kateryna.moroz@agro-region.com

ЗАХІДНИЙ КЛАСТЕР

Адреса

вул. Горького 72
c. Юрівка
Житомирський район
Житомирська область 13106
Україна

Виконавчий директор
Юрій Степанчук
+38 067 445 17 66
yuriy.stepanchuk@agro-region.com

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ Івки ЖД Елеватори ЖИТОМИР ЧЕРНІГІВ КИЇВ Бориспіль Чуднів Офіс Міропіль Козелець Борзна Любар Terminal

партнери