Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

TractorEAST — освітній проєкт Групи компаній Агро-Регіон. Він започаткований у 2016 році на честь нашого колеги, агронома Артура Мисківа, який трагічно загинув під Дебальцевим. Його відданість державі надихає компанію надавати ветеранам можливість знайти новий сенс у сільському господарстві.

Учасники програми здобувають навички керування сільськогосподарською технікою та агрегатами за допомогою інноваційних та передових технологій, які дозволяють їм відкривати нові шляхи у професійному житті.

Освітня програма ретельно розроблена, щоб забезпечити комфортний процес навчання.

Стати спонсором

Підтримка TractorEAST — це підтримка мрій і амбіцій тих, хто ризикує життям заради безпеки кожного українця. Разом ми забезпечимо для них майбутнє з новими сенсами. Реєструйтесь, щоб об'єднати зусилля.

Приєднатись

TractorEAST не лише передає необхідні знання в галузі сільського господарства, але й надає новий сенс життя та самовпевненість. Зареєструйтесь, щоб взяти участь у нашій програмі і розпочати подорож перетворення.

Підтримка ветеранів

Зобов'язання компанії не закінчується з освітою. TractorEAST забезпечує зв'язок наших випускників, які мають нові навички і експертизу, із потенційними роботодавцями, створюючи умови для успішного переходу в агропродовольчий сектор.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Христина Пивовар
khrystyna.pyvovar@agro-region.com
+38 067 551 59 48