Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

TractorEAST - це поважна освітня ініціатива, яка має значущий вплив з 2016 року в кластері Бориспільського району Аграрного регіону. Наша місія - надати відзначну можливість ветеранам війни, які перенесли серйозні травми та поранення, включаючи інвалідів, розпочати перетворюючу подорож у світ сільського господарства. Наша програма оснащує їх навичками для впевнених водіїв тракторів, дозволяючи їм відкривати нові шляхи в своєму житті. Цей проект має глибокий особистий сенс. Він народився з втрати нашого колеги, агронома-кулінара Артура Мисківа, який трагічно загинув на передовій в Дебальцевому в лютому 2015 року. Дух Артура та його відданість продовжують надихати нас створювати ініціативу, яка вшановує його пам'ять, даруючи ветеранам можливість знайти новий сенс у сільському господарстві. Ми пишаємося надавати всебічну підтримку нашим учасникам. Як частина родини TractorEAST, ветерани отримують комфортне проживання, три ситні страви на день і власний формений одяг. Наша освітня програма ретельно розроблена, щоб забезпечити безперешкодний процес навчання, створюючи умови для успішного переходу в сільськогосподарський сектор

Стати спонсором

Підтримка TractorEAST - це підтримка мрій і амбіцій ветеранів. Приєднуйтесь до нас як гордий спонсор і разом ми зможемо вирощувати яскраве майбутнє для тих, хто віддав так багато в жертву. Реєструйтесь, щоб об'єднати зусилля разом з нами.

Приєднатись

Ви є ветераном, який бажає знайти нове покликання? Або, можливо, ви той, хто розуміє значення підтримки тих, хто служив своїй нації? Реєструйтесь, щоб прийняти участь у нашій програмі і розпочати подорож перетворення.

Підтримка ветеранів

В TractorEAST ми віримо в стійкість і потенціал наших ветеранів. Наша всеосяжна програма не лише передає необхідні знання в галузі сільського господарства, але й надає новий сенс життя та самопевність. За допомогою сучасної техніки та передової технології автопілота для тракторів наші випускники готові високо працювати у сільському господарстві. Наше зобов'язання не закінчується з освітою. TractorEAST присвячений забезпеченню можливостей працевлаштування для наших випускників. З новими навичками і експертизою вони готові значуще сприяти розвитку сільськогосподарської робочої сили. Ми забезпечуємо зв'язок наших випускників із потенційними роботодавцями, роблячи їхню подорож від навчання до зайнятості безперешкодною.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Христина Пивовар
khrystyna.pyvovar@agro-region.com
+38 067 551 59 48