Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Чотирнадцять співробітників нашої компанії на протязі 2014 - 2018 років проходили службу в Збройних Силах України та брали участь у АТО, троє з них було поранено, Артур Міськів агроном Бориспільського кластеру, героїчно загинув у бою за Дебальцеве 10.02.2015 та був нагороджений Указом Президента України №436/2015 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Саме колеги, які повернулися до роботи після війни, надихнули нас на цей проект.

ВІДКРИТО НАБІР

у школу TractorEAST на базі Бориспільського кластеру, де учасникам надається місце в гуртожитку (кімната на 4 осіб), безкоштовне 3-х разове харчування, форма, стипендія у розмірі 5000 грн. Кожного учасника буде закріплено за наставником, працюючим трактористом компанії. Протягом 6 місяців учасники будуть навчатися водінню техніки та її ремонтам, роботі з причіпними механізмами та налаштуванню сільгосптехніки, агрономії та сучасним технологіям. По закінченню школи та після отримання посвідчення тракториста, випускники школи зможуть працевлаштуватися в нашу компанію.

СУЧАСНА ТЕХНІКА

допускає керування нею людям з обмеженими можливостями. Інвалідність не є обмеженням для вступу до школи TractorEast. Досвід керування технікою є перевагою, але не необхідною умовою.

УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ

почати із чистого листа нову сторінку свого життя та стати професіоналом в сільському господарстві, найбільш перспективній галузі України.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Тетяна Капустіна
+38 067 234 29 44
office@agro-region.com