Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Життя України та українців притерпіло величезних змін, коли в 2014 році сусідня країна-терорист вчинила нахабний напад на нашу землю, цінності та свободу. На протязі 2014-2018 років, до 3% наших співробітників знаходились в лавах ЗСУ на захисті нашої Держави. Троє з них було поранено, Артур Міськів, агроном Бориспільського кластеру, героїчно загинув в бою за Дебальцеве 10.02.2015. Вічна пам’ять! Загибель Артура та досвід колег, що повернулися з війни, надихнули нас на створення в 2016 році освітньої програми TractorEast - проекту, який повертає воїнів до мирного життя та дає змогу отримати нову професію в мирному житті. З початку повномаштабного вторгнення 24.02.2022, 10% наших співробітників з перших днів воюють за Україну. Назавжди в пам’яті залишиться Яцюта Сергій, 04.06.22 від несумісного з життям пораненням загинув в бою в Краматорському районі. Герої не вмирають і ми віримо, що їхні зусилля не будуть марними, тому забеспечення майбутнього живим - наша найсильніша мета та мотивація.

ВІДКРИТО НАБІР

у школу TractorEAST на базі Бориспільського кластеру, де учасникам надається місце в гуртожитку (кімната на 4 осіб), безкоштовне 3-х разове харчування, форма, стипендія у розмірі 5000 грн. Кожного учасника буде закріплено за наставником, працюючим трактористом компанії. Протягом 6 місяців учасники будуть навчатися водінню техніки та її ремонтам, роботі з причіпними механізмами та налаштуванню сільгосптехніки, агрономії та сучасним технологіям. По закінченню школи та після отримання посвідчення тракториста, випускники школи зможуть працевлаштуватися в нашу компанію.

СУЧАСНА ТЕХНІКА

допускає керування нею людям з обмеженими можливостями. Інвалідність не є обмеженням для вступу до школи TractorEast. Досвід керування технікою є перевагою, але не необхідною умовою.

УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ

почати із чистого листа нову сторінку свого життя та стати професіоналом в сільському господарстві, найбільш перспективній галузі України.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Тетяна Капустіна
+38 067 234 29 44
office@agro-region.com