Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Олена Кондрючек: Команда Агро-Регіон — як родина, завжди поряд, завжди прикриє тил


25. 03. 24

Бліцінтерв’ю із бек-офіс менеджеркою/пресаташе Групи компаній Агро-Регіон Оленою Кондрючек.

 

Як вибудовується комунікація всередині колективу Агро-Регіон?

 

Олена Кондрючек: Колектив — це родина з понеділка по п’ятницю, а інколи і в суботу та неділю. Як і в сім’ї, комунікація у нашій команді формується індивідуально, але завжди з повагою, розумінням і терпінням. Окрім цього, по замовчуванню, ми підтримуємо нових членів команди. Та найголовніше, що створенні усі умови для неформального спілкування, таким чином формуються загальні інтереси всередині колективу, любов до мистецтва, спорту, подорожам, тощо.

 

Які важливі індикатори «роботи в команді» Агро-Регіон можете виділити?

 

Олена Кондрючек: Робочий процес у Агро-Регіон, як і будь-який механізм, налагоджений на кожній ланці. Кожен у колективі має впевненість у компетенції членів команди, не ставить під сумнів їхні висновки та рішення, але при цьому не відчуває і тиску та працює у власному стилі, зберігаючи власне бачення і індивідуальність.

 

Які головні виклики стоять перед командами у кризових ситуаціях?

 

Олена Кондрючек: У кризовій ситуації головне завадити кризовій ситуації. Як кажуть, «одна голова добре, дві ще краще», тому команда реагує швидко і креативно, а головне результативно, тому кризові ситуації здаються не такими вже і кризовими.
Звичайно ми не можемо передбачити всього, тому мати непередбачувані ситуації — невід’ємна частина роботи і у цілому життя. Проте у Агро-Регіон ми сприймаємо труднощі не як кризу, а як виклик для вдосконалення.

новини