Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

У Агро-Регіон налагодили тісну співпрацю з пасічниками


10. 07. 24

У Групі компаній Агро-Регіон винаймають пасічників, які спеціалізуються на запиленні. 

 

Про це зазначає головний агроном Юрій Лисак.

 

«На ділянках гібридизації соняшнику для отримання високоякісного продукту однією з вимог компанії-виробника насіння є запилення бджолами. Агро-Регіон, дотримуючись рекомендованих агрозаходів, винаймає пасічників, які спеціалізуються на запиленні. На запилення одного гектара необхідно 4 бджолосім’ї, відповідно на ділянці гібридизації на 160 га у нас задіяно 640 бджолосімей», — додає він в коментарі AgroPortal.ua.

 

При цьому у Групі компаній налагоджена комунікація і з тими бджолярами, які вивозять свої вулики до полів Агро-Регіон.

 

Окрім чіткого дотримання прописаних зобов’язань у наказі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 р. №338 щодо завчасного попередження органів місцевого самоврядування про використання на території громад ЗЗР, у Агро-Регіон вживають і додаткових заходів, зокрема, інформують пасічників через розсилку в месенджерах, соцмережах, безпосередньо інформують тих, хто розташовує вулики біля полів, розвішують оголошення.

 

Юрій Лисак додає, що за своєчасного інформування та використання ЗЗР, які за дотримання всіх регламентів безпечні для бджіл, не використовуючи фальсифікати та не проводячи обробку в денні години і під час цвітіння, потрави комах не буде.

 

Детальніше

новини