Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

У Агро-Регіон економлять до 15% на залізничній логістиці і продовжують інвестувати у вагони


08. 07. 24

Група компаній Агро-Регіон у маркетинговому сезоні 2023/2024 відмовилася від послуг експедиторів.

 

Про це зазначає заступник директора з логістики Микола Муравйов.

 

За його словами, завдяки такому рішенню середньозважена економія за сезон у вартості логістики залізничним транспортом склала 15%.

 

«Відмова від послуг експедиторів і професійна організація залізничних перевезень самостійно — стратегічно зважене рішення компанії. Звісно, бувають контракти умовно «сьогодні — на завтра», які вигідно виконати з експедиторами, коли власні вагони повністю задіяні, проте це поодинокі випадки, яких ми намагаємось уникати» — констатує Микола Муравйов.

 

При цьому він додає, що на сьогодні Агро-Регіон постійно оперує 100 вагонами, з яких 25 вагонів-хоперів компанія отримала у рамках грантової програми проєкту USAID «Економічна підтримка України».

 

За словами Миколи Муравйова, у пік сезону 2023/2024 в оперативному керуванні було до 500 вагонів, адже великі обсяги врожаю кукурудзи та не розуміння, чи буде стабільно працювати зерновий коридор і логістика Чорним морем, змусили компанію зробити продажі більш концентровано в певні місяці, задля мінімізації ризиків.

 

У сезоні 2024/25 план більш збалансований та продажі плануються рівномірними частинами протягом року, що значно зменшує потребу в кількості вагонів.

 

«Основний показник економічної ефективності використання вагонів — оборот вагону. Важливо організувати роботу так, щоб вагони якнайменше стояли, та якнайбільше рухалися, тобто робили максимально можливу кількість обертів за звітний проміжок часу. Чим більше обертів зробить вагон, тим більше зерна буде перевезено. Якщо говорити про оренду вагонів, то її вартість нараховується подобово і не залежить від того, чи вагон простоює, чи він перебуває у постійному русі», — додає заступник директора з логістики Групи компаній Агро-Регіон.

новини