Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Агро-Регіон економить 1,5 $/т з тимчасовою зоною митного контролю на території власних елеваторів


08. 04. 24


Завдяки відкриттям тимчасових зон митного контролю на території підприємств, елеватори Групи компаній Агро-Регіон у 2023 р. можуть здійснювати митне оформлення товару в режимі експорту.


Як зазначає директор служби виконання контрактів Микола Остапчук, завдяки митному оформленню товарів у вагонах, безпосередньо на елеваторах, компанії вдалося заощадити мінімум 1,5 долара США на тонні.


«Раніше ми викликали тепловоз, ставили вагони на колію на станцію відправки, де є тимчасова зона митного контролю, здійснювали митний огляд, пломбування вагонів та готували необхідну документацію. Після цього ми знову викликали тепловоз, який забирав вагони з колії, яка відноситься до станції відправлення, і ставив на ту, з якої безпосередньо здійснювалась відправка вагонів до місця призначення. Це додаткові маневрові роботи, відповідно додаткові затрати, які коливаються від 25 до 40 грн/тонні», — зазначає Микола Остапчук.


За його словами, якщо мова йде про елеватор у Заворичах, то до станції потрібно ще доставити вагони, а це плюс 30-40 км, що також додає у ціні логістики, окрім маневрових затрат.


«Тимчасова зона митного контролю дозволяє викликати інспектора Державної митної служби безпосередньо на елеватор, де він здійснює митний огляд товару, пломбування, після чого оформляє товар в режимі експорт. Далі товар у вагонах прямує на станцію для відправки, що економить і фінансовий ресурс, і час», — каже Микола Остапчук.


При цьому він додає, що скористатися тимчасовою зоною митного контролю можуть усі клієнти елеваторів Групи компаній Агро-Регіон.

новини