Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

У Агро-Регіон закінчили перший етап підживлення озимих


26. 03. 24


У Групі компаній Агро-Регіон закінчили підживлення аміачною селітрою та сульфатом амонію планових площ посівів озимої пшениці та озимого ріпаку.


Як зазначає головний агроном Юрій Лисак, стан озимих добрий, пшениця увійшла у фазу кущення, а ріпак почав видовжувати стебло.


«Осінньо-зимовий період був сприятливий за кількістю опадів, минулого тижня також пройшли дощі, тому культури розвиваються добре. Звісно на культури впливають, але не критично, перепади температур (денна та нічна), які маємо останнім часом, проте розвиток культур йде за планом», — каже Юрій Лисак.


За його словами, на сьогодні у господарствах компанії проводиться вирівнювання осіннього обробітку ґрунту і закінчується обробіток ґрунту земельних ділянок, які не встигли обробити восени.


«У планах на найближчі дні — розпочати підживлення посівів ріпаку КАСом», — уточнив головний агроном.


Вийти в поле у Групі компаній Агро-Регіон планують 10 квітня, але все залежатиме від погодних умов, а саме наростання температур та прогрівання грунту на глибині заробки насіння до оптимальних для проростання насіння.


Юрій Лисак уточнює, що компанія не планує засівати поля ранньою групою ярих культур, у планах — посів соняшника, кукурудзи та сої.


новини