Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Анастасія Титаренко: Люблю те, що роблю, і роблю те, що люблю


22. 03. 24


Бліцінтерв’ю із Директоркою з контролю якості зерна Групи компаній Агро-Регіон Анастасією Титаренко.


Які завдання стоять перед лабораторією Агро-Регіон, скільки людей працює у команді?


Анастасія Титаренко Перше і основне завдання — це виконання експортних контрактів згідно зі специфікацією, якісно й безпечно. Друге — збереження та доведення до умов контрактів партій, які зберігаються на елеваторах групи. Третє — недопущення погіршення якості під час зберігання.


За що ви любите свою роботу?


Анастасія Титаренко: У мене немає однозначної відповіді на це запитання. Я люблю те, що я роблю, і роблю те, що я люблю. За можливість творчо реалізуватись, працювати в команді, висувати ідеї та втілювати їх. За можливість постійного розвитку, за виклики, які щосезону отримують лабораторії під час збирання та відвантаження.


З чого починається ваш робочий день?


Анастасія Варченко: Зі спілкування з керівниками лабораторій. Під час ранкової наради з’ясовую кількість і якість відвантаженого та прийнятого зерна за попередній день, обговорюємо поточні плани.


Наскільки важливо йти в ногу з часом, розвиватися і постійно навчатися?


Анастасія Титаренко: Навчання — надзвичайно важливий процес у роботі сучасної лабораторії. Щороку ми проводимо два виїзних навчання з різних тем, запрошуємо спеціалістів сюрвейєрських компаній для проведення навчання на робочому місці.


Як налагоджена робота лабораторії з іншими підрозділами компанії?


Анастасія Титаренко: Оскільки лабораторія є контролюючим підрозділом, вона постійно контактує з усіма іншими департаментами та виробничим підрозділом для організації процесів. Під час інтенсивного збирання врожаю керівники лабораторій перебувають на постійному зв’язку з агрономічною службою, під час відвантаження — з комерційним відділом.

новини