Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

В гостях у СЕО. 7 найкреативніших офісів Києва


23. 12. 19

Керівники компаній показали редакторці Style Яні Панюшкіній свої кабінети і розповіли, як правильно організувати робочий простір з користю для справи.

 

Катерина Рибаченко

Генеральна директорка компанії «Агро-Регіон»

Я вважаю, що офіс має бути красивим, бо тут ми проводимо дуже багато часу. Для агрокомпанії нетипова така локація і open space, де всі спілкуються і бачать один одного щосекунди.

У 2012 році ми прийняли рішення будувати сучасну компанію, яка кардинально відрізнятиметься від усього ринку. На той час у нас був звичайний офіс з довгими коридорами і багатьма кабінетами. Ще він знаходився не в центрі Києва, а за містом, тому що агробізнес завжди має якусь базу, яка розташована близько до виробничої діяльності.

Ми зробили центральний офіс як взірець. На його базі будуємо приміщення у всіх філіалах і кластерах. Офіси з аналогічним дизайном у нас і в 400 км від Києва в сільській місцевості.

Це нам дозволяє мотивувати: люди добре почуваються, у них з’являються якісь нові думки та ідеї. Це все рухає компанію вперед. Робочий простір дуже важливий. Бо спочатку ми будуємо офіси, а потім офіси будують наше розуміння світу.

останні новини