Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Візит делегації ОАЕ


15. 09. 21

Досвід ведення аграрного бізнесу AgroRegion привертає увагу міжнародних партнерів!
Вчора наш Термінал прийняв делегацію з Об’єднаних Арабських Еміратів на чолі з Державним міністром з питань продовольчої та водної безпеки ОАЕ вельмишановної пані Маріам Аль Мхейрі, що перебувала з офіційним чотириденним візитом в Україні.
До складу високоповажних гостей, яких випала честь прийняти нашій компанії, також увійшли представники Міністерства інфраструктури ОАЕ, Міністерства зміни клімату та навколишнього середовища, Міністерства економіки, Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва.
Під час візиту делегації з ОАЕ ми встигли обговорити не тільки питання інвестицій, а й також поділилися секретами успіху та планами на майбутнє. При цьому делегації з ОАЕ була проведена екскурсія Терміналом в ході якої ми продемонстрували динаміку розвитку #АгроРегіон, зокрема, презентували сучасні технологічні інновації, розповіли про основні принципи роботи компанії в українському та міжнародному агробізнесі.


Представники ОАЕ наразі зацікавлені у впровадженні технологій штучного вирощування риби в Україні, а відповідно з нашого боку – забезпечення належної кормової бази.
Візит високоповажних гостей з Близького Сходу саме до нашої компанії – визнання нашої послідовної та ефективної роботи на міжнародних аграрних ринках!

останні новини