Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Журнал The Ukrainian Farmer


20. 05. 14

Катерина Рибаченко, генеральний директор:
«Ми оптимістично дивимося в майбутнє України та будуємо сучасну високотехнологічну компанію, що працює на європейських засадах ведення бізнесу» Історія сучасного «Агро-Регіону» починається із ЗАТ «Племінний завод «Агро-регіон», який був заснований 2002 року на базі колгоспу радянського типу в с. В. Олександрівка (Бориспільський р-н, Київська обл.). Починаючи з 2007 року компанія належить акціонерам шведської компанії EastCapital, яка спеціалізується на інвестиціях у країни Східної Європи. Свої кошти інвестори спрямували на збільшення площі орної землі, придбання сучасної техніки, упровадження найсучасніших технологій, будівництво інфраструктурних об’єктів і збереження якості ґрунтів.

Результати діяльності за рік
Минулого року компанія запровадила у своїх господарствах ефективну систему контролю за проведенням усіх виробничих операцій у структурних підрозділах. Управління всіма процесами здійснюється з диспетчерського центру в режимі онлайн за допомогою GPS-навігації. Із цією метою розроблено спеціальний програмний продукт. Інше досягнення стосується зростання виробництва сої в господарствах компанії. Так, минулого року площі під цю культуру зросли до майже 6 тис. га, а урожайність становила в середньому 2 т/га в сухому зерні. Загалом же 2013 року було зібрано 170 тис. тонн зернових й олійних культур, серед яких поряд із соєю основними культурами є кукурудза та соняшник. Ще одним напрямом діяльності «Агро-Регіону» є молочне тваринництво. Нині компанія — один із небагатьох племінних заводів в Україні, що пропонує на реалізацію племінних тварин ВРХ. Основною діяльністю компанії є виробництво молока на фермі в с. В. Олександрівка, де утримують 560 дійних корів. Середній надій молока від однієї корови становить 7000–7200 л/рік.

Технічне переозброєння
Підвищення врожайності й водночас збереження якості ґрунтів, поліпшення умов праці та підвищення ефективності роботи — такої політики дотримуються в компанії. Із цією метою щороку оновлюється технічний парк й інвестуються кошти в технологію виробництва. Навчання спеціалістів У компанії надзвичайно відповідально ставляться до підготовки висококваліфікованих спеціалістів. На постійній основі проводять тренінги, семінари, навчання, виїзди у передові господарства в Україні та в інших країнах світу. «Агро-Регіон» — активний член Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ). Минулого року компанія підтримала навчальний проект УКАБу — «Управління молочним бізнесом». Так, 7–11 жовтня 2013 року на базі підприємства було успішно проведено перший модуль проекту, в якому взяли участь фермери з Ізраїлю й України. Найближчі плани Компанія має плани будівництва сучасної молочної ферми на 1200 дійних корів, що передбачає залучення значних інвестицій близько 10 тис. євро на одне місце для корови.

Довідка
Холдинг «Агро-Регіон» спеціалізується на рослинництві й тваринництві. «Агро-Регіон» має ліцензії та свідоцтва про державну реєстрацію племінного стада ВРХ української чорно-рябої молочної, голштинської, симентальської, абердин-ангуської, поліської м’ясної порід. Головними партнерами та споживачами молока є компанія «Молочний Альянс» і «Вім-Біль-Дан».

останні новини