Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Земельний батл


07. 11. 19

За результатами соцопитувань більшість українців проти запровадження вільного ринку землі. Ми звикли саме таку думку чути з екранів телевізорів та від політиків. Але давайте розглянемо, хто саме приймає участь у соцопитуванні та скільки з них мешкають в селі, а скільки в місті, враховуючи той факт, що 70% українців живуть у містах та дуже далекі від сільського господарства? Чи можна покладатися на їхню думку?

Наша компанія зробила дослідження, опитала мешканців у 60 населених пунктах, де працює. Результат – очікуваний, більшість селян хоче мати можливість вільно розпоряджатися власним майном. При цьому, це не означає, що більшість хоче одразу продавати свої паї. Люди просто хочуть мати таке право.

Враховуючи той факт, що майже 7 мільйонів власників паїв вже не молоді люди, кожен четвертий – 75 років +, а кожен другий – 65 років +, люди похилого та пенсійного віку, ми не маємо права чекати. Треба негайно відновити справедливість та надати людям можливість розпоряджатись своїм майном.

6го листопада пройшов 5ий раунд земельного батлу на тему “Земельне тріо бізнесу: холдинги, “іноземці” та фермери -є ліміт копромісу для вільного ринку?”, у якому прийняли участь: Юрій Крутько, керівник хозяйства«Славутич Агро», Олексій Сідоров, виконавчий директор агрохолдингу Resilien, Дмитро Мотузко, співзасновник компаній сільгоспвиробництва, логистики та переробки, Лілія Тімакіна, директор по юридичним питанням агропромхолдингу «Астарта-Київ», Григорій Пуга, генеральний директор «Краєвид Подiлля», Катерина Рибаченко, генеральний директор холдингу “Агро-Регіон”
Організатор заходу – радник прем’єр-міністра, депутат парламенту 8го скликання Олексій Мушак

останні новини