Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Віктор Сусловець: Відкриття ринку землі позитивно вплинуло на відносини з пайовиками


22. 03. 24


Бліцінтерв’ю з директором земельного департаменту Групи компаній Агро-Регіон Віктором Сусловцем.


Як складаються відносини з пайовиками з відкриттям ринку землі? Чи щось змінилося, чи, власне, нічого? Наскільки проблематично переукладати договори? Чи, навпаки, з цим не виникає складнощів?


Віктор Сусловець: Відкриття ринку землі позитивно вплинуло на відносини з пайовиками. Масового продажу з боку землевласників не відбувається, але у разі потреби пайовики без проблем можуть продати свої земельні ділянки та отримати необхідні кошти, як правило, для вирішення своїх запитів.

Щодо договорів оренди, то здебільшого ми не маємо проблем з укладанням договорів на нові земельні ділянки або пролонгацією діючих договорів.


Окремі складнощі виникають, якщо у власників земельних ділянок очікування щодо розміру орендної плати більші, ніж ринкові, або якщо власник земельної ділянки вирішив займатись обробітком.


Як співпрацюєте з місцевими громадами?


Віктор Сусловець: З огляду на події останніх років та ситуацію, що склалась в аграрному секторі, підприємство змушене дещо зменшити витрати на соціальні проєкти громад. Водночас йдемо назустріч громадам та допомагаємо у вирішенні гострих проблем щодо забезпечення життєдіяльності шкільних та дошкільних навчальних закладів. Допомагаємо у розчищенні від снігу сільських доріг, іноді беремо участь у фінансуванні ремонту окремих ділянок доріг тощо.


Як підтримувати гарну репутацію компанії в місцях її присутності?


Віктор Сусловець: Своєчасно та в повному обсязі виконувати взяті на себе зобов’язання з виплати орендної плати. Необхідно своєчасно реагувати на звернення орендодавців і місцевих громад. Надавати посильну допомогу громадам у забезпеченні їхньої життєдіяльності.


Які сильні та слабкі сторони вашої команди? Якими принципами керуєтеся у роботі з людьми всередині колективу і з зовнішніми контрагентами?


Віктор Сусловець: Сильні сторони — це командний дух, підтримка в колективі, робота на результат. Слабкі — низька оперативність під час погодження гострих питань.


З якими людьми вам найкраще працювати і чому?


Віктор Сусловець: З однодумцями, які хочуть досягти результату, зі спеціалістами у своїй сфері.

новини