Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Катерина Рибаченко: Україна буде найкращим місцем на землі для інвестування, але війна має закінчитись


03. 07. 24

Україна буде найкращим місцем на землі для інвестування, але війна має закінчитись.

 

Україна буде найкращим місцем на землі для інвестування, але війна має закінчитись.

 

На цьому віцепрезидентка УКАБ Катерина Рибаченко наголосила під час онлайн-дискусії Ukraine Recovery Conference 2024 in Berlin: what’s in for Ukrainian agrifood sector.

 

«Ми продовжуємо працювати під час війни й готові інвестувати більше — купувати вагони, збільшувати власний парк вантажівок, оновлювати техніку, будувати потужності для додаткового зберігання та вкладати кошти в альтернативну енергетику. Під час конференції в Берліні багато говорили про біопаливо, біогаз… Усі агробізнеси, що зараз існують і працюють в Україні, мають подібні проєкти на столі. Але все залежить від гарантій, адже ніхто не хоче будувати завод, який можливо в один день знищити ворожою ракетою чи дроном», — констатувала вона.

 

При цьому Катерина Рибачено відзначила велику роль українського Уряду в покращенні бізнес-клімату, чому сприяли нещодавні новини від НБУ про валютну лібералізацію — дозвіл на виведення дивідендів за кордон та, що ще менш важливо, — повернення ПДВ. 

 

«Повернення ПДВ під час війни працює як годинник, сьогодні я отримую ПДВ за квітневий експорт. Також Уряд розуміє важливість агросектору для економіки країни і дозволяє нам резервувати людей для виробничих процесів, 50% наших співробітників можуть продовжувати тримати економічний фронт», — додала Катерина Рибаченко.

 

Детальніше

новини