Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

У Агро-Регіон пройшов традиційний об’їзд полів


01. 07. 24

 

У Групі компаній Агро-Регіон відбувся щорічний об’їзд полів за участю керівників виробничих підрозділів, інженерів та агрономів, а також представників компанії з невиробничих підрозділів.

 

«Подібний захід відбувається щороку перед стартом збиральної кампанії. Його мета – обмін досвідом між агрономами з Київського, Чернігівського та Західного кластерів, поля яких різняться за кліматичними умовами та ґрунтами. Керівники виробничих підрозділів оцінюють стан культур та готовність техніки до жнив, а представники інших відділів (логістика, диспетчерська служба, тощо), мають краще розуміння, як організована робота в полях», – зазначає головний агроном Юрій Лисак.

 

У свою чергу керівник диспетчерського відділу Агро-Регіон Ніна Харченко відзначила позитивну користь подібних заходів. За її словами, було оглянуто стан різних культур, зокрема дослідні ділянки та ділянки гібридизації, що дало можливість зробити висновки, як розвиваються культури. 

 

«Кожен підрозділ дивиться на виробничі процеси зі своїми нюансами. Подібні заходи дають краще розуміння, як працює агрономічна, інженерна та логістична служби. Для мене особисто стало корисним зрозуміти, як відбираються місця для вивантаження культур під час жнив, як планувати логістику краще. Мали змогу оцінити інноваційні рішення, зокрема, десикацію ріпаку дронами. Прослухали також цікаві лекції про особливості основних культур, які вирощуються на полях Агро-Регіон», – додає Ніна Харченко.

 

При цьому провідний логіст з автоперевезень Групи компаній Агро-Регіон Христина Гулида додає, що огляд стану різних культур дав можливість зробити прогнози на перспективний збір врожаю.

 

«Мали також можливість перейняти досвід колег з виробничих підрозділів, у яких величезний та успішний досвід в агротехнологічній справі в Агро-Регіон, дізнатися про нові технології, обговорити нюанси вирощування культур, використання засобів захисту рослин, тощо», – резюмувала Христина Гулида.

 

новини