Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Щорічний благодійний забіг UCAB Run 2018


09. 09. 18

« У здоровому тілі – здоровий дух!», – саме з таким настроєм команда «Агро-Регіон» прийняла участь в щорічному благодійному забігу UCAB Run 2018.
09 вересня, Труханів острів, під організацією UCABevent, став місцем проведення змагання по бігу на дистанції 3 та 9 км, на старт якого вийшло більше 250 співробітників аграрних компаній та 60 представників підростаючого покоління, які підкорювали відстань 500м.
У цьому році, компанія «Агро-Регіон» виступила Срібним інвестором благодійного заходу, намагаючись мотивувати команди змагающихся на кращі показники.

Між усім іншим, здоровий дух змагання виник у всіх спортсменів аграрних компаній задовго до проведення заходу, про що свідчить активна участь в #ucabrun челендж , фіксований на просторах соціальних мереж. Долучитись до виклику не забула і Катерина Рибаченко, генеральний директор «Агро-Регіон».
Метою забігу – є покращення фізичного стану серед аграріїв, та збільшення кількості учасників. Велика родина «Агро-Регіон» – за популяризацію та розвиток здорового образу життя, та зі словами подяки Асоціації Ukrainian Agrobusiness Club та UCABevent, з нетерпінням чекає нових стартів, щоб знову випробувати свої сили і показати кращий результат.

останні новини