Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Посівна компанія 2019


11. 03. 19

Рання весна дозволяє розпочати всі польові роботи дещо раніше за план та ми до цього повністю готові. Після рекордного результату 2018 року, ми ставимо ще вищу планку врожайності, тому вводимо в експлуатацію нові трактори, додаткові високопродуктивні сівалки точного висіву та ще більш потужні обприскувачі, а також перелік сучасних польових агрегатів, що значно підвищує нашу польову оснащеність і продуктивність, скорочує строки посіву, покращує умови праці.

Як завжди, шукаємо нові ідеї, шляхи та способи покращення технології. Додаємо в свій арсенал не тільки важку техніку, але і засоби польового моніторингу. До нашого потужного флоту дронів доданий ще один – компактний дрон з камерою високої розподільчої здатності за допомогою якого тестуються методики оцінки стану посівів.

Активно впроваджуємо систему польового моніторингу FieldView, яка дозволяє краще аналізувати данні, що отриманні з полів, завдяки цифровим картам.  

Продовжуємо розширення  поливної площі до 450 га. Крім того, тестуємо значний перелік культур на вирощуванні з поливом.

Успішно відтестовані ще в минулому році диференційний норми висіву і диференційні норми внесення добрив дозволяють нам запустити в промислову експлуатацію диференційні технології в повному об’ємі. Продовжуємо тестування диференційних норм внесення засобів захисту рослин, що дає змогу значно скоротити використання хімічних препаратів та мінімізує негативний вплив на зовнішнє середовище. Екологічність та ефективність – у всьому!

останні новини