Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Агро-Регіон планує наростити експорт зерна на додаткові 60 тис. т/рік


19. 06. 24

Група компаній Агро-Регіон у рамках грантової програми проєкту USAID «Економічна підтримка України» отримала 25 вагонів-хоперів, два навантажувачі, три напівпричепи, автомобільні ваги та генератори.

Про це зазначають у пресслужбі компанії.

 

Зокрема допомога проєкту USAID у закупівлі 25 вагонів-хоперів дозволила компанії залучити власні кошти та інвестувати у додаткові 15 вагонів, тож наразі Агро-Регіон оперує 40 власними вагонами-зерновозами. 

 

«Власний парк із 40 вагонів-зерновозів дозволить наростити експорт зерна на щонайменше 60 тис. т/рік. Для нашої компанії важлива підтримка міжнародних партнерів і ми готові спільно інвестувати у нові проєкти для розвитку експортного потенціалу України. Сьогодні оцінюємо не лише інвестиції в логістику, а й інші проєкти —  розширення елеваторів, переробка олійних, біогаз, молочні ферми», — зазначає директор з інвестицій Групи компаній Агро-Регіон Тарас Іванишин.

 

Окрім цього, проєктом USAID надані і автомобільні ваги, завдяки чому час завантаження та розвантаження значно скоротиться. Вагами також можуть безоплатно користуватися близько 100 фермерів, у яких компанія закуповує зерно.

 

У рамках грантової програми отримані і два телескопічні навантажувачі JBC 541-70 для роботи з сипучими добривами та зерновими, а також три напівпричепи MEGA для прискорення перевезення урожаю.

 

Нещодавно на потужності компанії Агро-Регіон Бориспіль проєкт USAID доставив два потужні генератори, які разом із закупленими Агро-Регіон генераторами допоможуть підтримувати автономну роботу елеватора (зберігати зерно, сушити та відвантажувати його) навіть за умови блекаутів. 

новини