Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Агро-Регіон відвідали студенти Куликівського професійного аграрного ліцею


22. 03. 24


Виробничі потужності Групи компаній Агро-Регіон відвідали студенти третього курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Куликівський професійний аграрний ліцей».


Як зазначає технічний директор компанії Микола Ніколайчук, студентів насамперед ознайомили з технікою, яка працює у Київському кластері.


«У ліцеї готують слюсарів з ремонту сільськогосподарської техніки та устаткування, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «А2», «В1», водіїв автомобільних засобів категорії «С». У день візиту студентів ми отримали нові трактори, тому вони мали змогу першими побачити сучасну техніку у нас в господарстві. Студенти також зацікавлено досліджували сівалки, культиватори, комбайни, причіпне обладнання. Ми показали і майстерню, де ми проводимо ремонти, як сільськогосподарської техніки, так і автомобілів. Нині готуємося до посівної, тому багато техніки у розібраному вигляді, що неабияк привернуло увагу гостей. Вразило, що студенти мають високий рівень знань, деяких я готовий взяти одразу на роботу», — коментує Микола Ніколайчук.


Окрім цього, відбулася презентація компанії, яку провів операційний директор Володимир Кравцов, а головний агроном Групи компаній Агро-Регіон Юрій Лисак та головний агроном Київського кластера Василь Мельник ознайомили гостей з технологією вирощування основних сільськогосподарських культур у господарстві.«Планували відвідати і наші поля, однак дощ напередодні візиту студентів завадив цьому. Тому працювали аудиторно, розказали про технологію живлення, захисту, обробіток ґрунту, тощо. У цілому студенти мали змогу теоретично пройти увесь технологічний процес», — додає Микола Ніколайчук.


Після студенти пройшли маршрутом прийому зерна, ознайомившись з основними процесами — надходження збіжжя, сушіння, зберігання, відвантаження культур на автомобілі та вагони, на Бориспільському елеваторі, включно з демонстрацією відбору проб для проведення аналізів автоматичним пробником зерна у сертифікованій лабораторії. Зі студентами працювали керівник Бориспільського елеватора Віталій Шевчук та директор з контролю якості зерна Анастасія Титаренко.«Не лише студентів, а й їхніх викладачів вразив високий рівень автоматизації Бориспільського елеватора», — каже Микола Ніколайчук.


Варто додати, що співпраця Агро-Регіон з ДПТН «Куликівський професійний аграрний ліцей» триває не перший рік. За словами технічного директора Миколи Ніколайчука, вона розпочалася в рамках освітнього проєкту для ветеранів TractorEAST. Тоді ветерани АТО на виробничих базах Групи компаній Агро-Регіон проходили практичне навчання та здобували навички керування сільськогосподарською технікою та агрегатами за допомогою інноваційних та передових технологій.

новини