Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Диригенти змін. V ювілейний форум


13. 11. 18

13 листопада в Києві на V ювілейному форумі “Диригенти змін” були розкриті успішні кейси трансформацій українських та міжнародних компаній, що просунулися далі за всіх у впровадженні результат-орієнтованої культури.
Розпочати форум із вступним привітанням надалося Айварасу Абромавичусу, голові наглядової ради UGGA та Андрію Коболєву, голові правління НАК «Нафтогаз Украіни»

“Вже 3 роки економіка зростає. За дослідженнями Європейскої бізнес асоціації, бізнес клімат знаходиться на найкращому рівні, напавно, десь за 7 років. Я є головою наглядової ради Спілки українськких підприємців і настрій серед членів малого та середнього бізнесу також дуже оптимістичний”, – зазначив Айварас Абромавичус

Про те, яким чином досягати культурних змін в умовах складного ринку. Як долати кризи та перепони, паралельно перебудовуючи компанію на шляху до досягнення мети? Які управлінські технології та інструменти використовувати? Як надихати і вести за собою людей, і де самому знаходити мотивацію для досягнення екстраординарних цілей? Про це та багато іншого ми дізналися на V Форумі “Диригенти змін”.
Україна потребує інновацій та тотальної модернізації всього, що нас оточує: державного управління, бізнес-моделей, технологій виробництва, культури управління тощо. Інакше відставання в розвитку від решти світу скоро стане катастрофічним. Усі учасники ринку – будь то держава, бізнес, спільноти або будь-хто із нас – повинні працювати в рази продуктивніше в порівнянні з країнами-лідерами.

останні новини