Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Дні агротехнологій 2018


17. 05. 18

Раді були вітати на нашому полі всіх партнерів, контрагентів та активних учасників українського агробізнесу. 17 травня відбувся День Агротехнологій УКАБ, присвячений передпосівному обробітку ґрунту та посіву кукурудзи.

На заході було представлено в польових умовах роботу передпосівних культиваторів, легких дискових борін і сівалок точного висіву від провідних міжнародних виробників.

Тягова сила: New Holland, CASE IH, Claas, AGCO, Massey Ferguson («Амако Україна»).

Причіпна техніка: передпосівний ґрунтообробіток і посів: Maschio Gaspardo, Great Plains, HORSCH, LEMKEN, Amazone, PÖTTINGER, Monosem («Агріматко Україна»), Väderstad, KUHN, QUIVOGNE, Case IH («Тайтен Машинері»), Agrisem/Unia (ВФК), «Агроресурс».

Головний агроном нашої компанії поділився інформацією про нюанси вибору техніки, особливості передпосівного обробітку ґрунту та тенденції цьогорічної посівної в Україні. «Ми вже відвикли від такої пізньої весни, яка цьогоріч стала справжнім викликом для всіх служб: вона була стрімка і вимагала виконати посів в дуже швидкі та оптимальні терміни. Ми багато займаємось кукурудзою, був пізній обробіток ґрунту і це все накладається весною і впливає на якість роботи», — розповідає Юрій Лисак.

Якість посіву на думку агронома залежить не тільки від сівалки, враховувати необхідно усі можливі фактори, в тому числі і людський. На думку Юрія Лисака, якщо з осені якісно виорати, зробити культивацію та закрити вологу, то й посівна пройде краще. Після підготовки ґрунту, важливо звернути увагу на якість насіння, за словами агронома, навіть форма насіння впливає на посів. Окрім цього, через брак знать, у багатьох аграріїв виникають проблеми при роботі з сучасними сівалками оснащеними численними електроприводами.

останні новини