Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Адреса

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Агро-Регіон Козелець згуртовує дітей місцевих громад


05. 06. 24

 

 

У с. Лихолітки та с. Патюти Козелецької територіальної громади за підтримки підприємства Агро-Регіон Козелець в рамках проєкту «АгроМайстерня» пройшли заходи, приурочені Дню захисту дітей.

 

Про це інформує виконавчий директор Чернігівського кластера Катерина Мороз.

 

Зокрема, активності включали майстер-класи, в ході яких дітки мали змогу виготовити чудернацьких пташок, або котиків, натхнені творчістю Марії Примаченко, та інші розваги.

 

«Творчість Марії Примаченко — це наша культура, наше мистецтво, а діти — мрійники та винахідники. Майстер-класи проводили з підручних засобів, демонструючи, що усім предметам, або матеріалам можна дати друге життя», — додає Катерина Мороз.

 

За її словами, у ході заходу також діти підготували невеликі послання нашим Захисникам, які надалі підприємство з посилками передає воїнам ЗСУ.

 

«Це і янголята і, пташечки, де кожен охочий написав побажання», — уточнила Катерина Мороз.

 

Агро-Регіон Козелець не вперше підтримує громади, допомагаючи проводити заходи для дітей. До новорічних свят відбулася «ФабрикаАгроДив», у тиждень перед Великоднем організовували майстер-клас для діток Тополівської та Булахівської громад.

 

«Ми прагнемо дарувати дітям можливість спілкування, а згуртована праця цьому сприяє, прагнемо робити заходи, де діти з користю проводять час, згуртовуються. Тішимося, коли до проєктів долучаються місцеві дорослі, які і переймають наш досвід, і в той же час надихають нас», — резюмує виконавчий директор Чернігівського кластера Катерина Мороз.

новини