Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
Гаряча лінія

+38 067 440 10 00

UA EN
Гаряча лінія

+38 067 440 10 00

Агро Champions 2019


20. 08. 19.

В українському сільському господарстві — кожен чемпіон! Доказом цьому став спекотний серпневий день у полі, коли відбулося офіційне нагородження переможців премії Агро Champions.
«Ми багато можемо говорити про різні аспекти виробництва, але без людини, яка дійсно горить цією справою, має глобальне бачення і працює кожен день, успішного виробництва не вийде», — зазначила в.о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева, вітаючи присутні.

До лонг-листу рейтингу премії Агро Champions 2019 увійшли топ-менеджери компаній, земельний банк яких перевищує 10 тис. гектарів. Переможці визначились на основі оцінок Експертної ради за 60-бальною шкалою за трьома критеріями: кваліфікація (досвід, soft skills, затребуваність на ринку); репутація (довіра на ринку); ефективність (результати діяльності керівника у складовій результату діяльності компанії, впровадження інновацій, прозорість у роботі).

Номінація “Генеральний директор”:
1. Петро Мельник «Agricom Group»
2. Катерина Рибаченко «Агро-Регіон»
3. Дмитро Скорняков «HarvEast»
Переможець в номінації: Дмитро Скорняков, генеральний директор HarvEast Holding

Номінація “Операційний директор”:
1. Олександр Вержиховський “ІМК”
2. Ігор Макуха “Кернел”
3. Юрій Мельник “МХП”
Переможець в номінації: Юрій Мельник, перший заступник голови правління МХП

Номінація “Операційний директор виробництва”:
1. Желько Ерцег “Агропромхолдинг Астарта”
2. Володимир Кравцов “Агро-Регіон”
3. Хенрік Лаурсен “Кищенці”
Переможець в номінації: Володимир Кравцов, операційний директор і директор з виробництва «Агро-Регіон»

А також:
Переможець в номінації “Комерційний директор”: Альона Крисенко, комерційний директор ІМК
Переможець в номінації “Фінансовий директор”: Володимир Бондаренко, фінансовий директор Cygnet
Переможець в номінації “Головний Агроном”: Вадим Скрипник, начальник управління рослинництва агропромхолдингу «Астарта-Київ»
Переможець в номінації “Головний інженер”: Сергій Іщук, директор технічний корпорації «Сварог Вест Груп»

Усіх щиро вітаємо з перемогою, і бажаємо нових досягнень.