Зокрема, експерти FAST пояснили відмінність першої домедичної допомоги від медичної та акцентували на ролі першої допомоги у порятунку життя людей. У свою чергу команда Агро-Регіон з’ясувала, за якого чіткого алгоритму дій приймати рішення, які здатні зберегти здоров’я та врятувати життя постраждалого.
У ході тренінгу відбулися практичні заняття щодо виявлення та розпізнавання ознак критичної кровотечі, її зупинки за допомогою накладання джгутів та турнікетів, а також надання допомоги при некритичних кровотечах за допомогою тиснучих повʼязок.
Команда Агро-Регіон також отримала навички, що робити коли людина не дихає, чи людина подавилася, у неї напад епілепсії, має переохолодження/тепловий удар, інсульт, або ж серцевий напад.
«У наш час такі навички потрібні кожному. Я багато читала і слухала матеріалів з домедичної допомоги, проте це все теорія, а тренінг з інструктором та практичні заняття дають значно більше користі і потрібних умінь. Особливо цікаво за міфи в домедичній допомозі, про які ми всі чули змалечку. Подібний тренінг хочу організувати для всього свого підрозділу», – поділилася враженнями виконавчий директор Чернігівського кластера Катерина Мороз.