CONTACT US

Phone

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Address

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

read more

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Агро-Регіон заощаджує час з інноваційним лабораторним обладнанням


16. 04. 24


Група компаній Агро-Регіон постійно оновлює лабораторне обладнання, зокрема минулого року оновили Infratec аналізатор зерна на одному з елеваторів, цього року у планах придбати ЯМР-аналізатори для визначення олії соняшнику з мінімальною розбіжністю з основним методом.


Про це зазначає директорка з контролю якості зерна Анастасія Титаренко.


«Визначення олії соняшника на приладі Infratec Nova займає 160 с, придбавши ЯМР-аналізатор ми заощаджуємо 115 с, за рахунок зменшення часу на підготовку проби», – уточнює Анастасія Титаренко.


За її словами, головним приладом у лабораторіях є Infratec Nova, який призначений для визначення експрес-методом білка, олії та вологості. Для визначення вологості основним методом використовують шафу сухожарову UF55 Memmert.


«Починаємо з відбору проб з авто транспорту, потім здійснюємо органолептичний аналіз, де визначаємо, чи властивий зерну запах та колір, потім визначаємо зараженість, смітну домішку та вологість. Решта показників за необхідності залежно від культур. Для пшениці, наприклад, визначаємо натуру, білок та клейковину, для ріпаку та соняшнику – олійність», – констатує Анастасія Титаренко.


При цьому в лабораторіях Агро-Регіон орієнтуються на наступний час приймання :

  • ріпак – 15 хв;
  • пшениця – 10 хв ( без відмивання клейковини та визначення ЧП );
  • жито – 10 хв;
  • кукурудза – 5 хв;
  • соя – 15 хв;
  • соняшник – 20 хв (без визначення КЧ, скритих/зіпсованих/пошкоджених клопом черепашкою).

Загалом у трьох лабораторіях групи працює 28 співробітників, включно з керівниками лабораторій та лаборантами на підрозділах групи. Лабораторії створені в різний час, наймолодша лабораторія створена у Чернігівському кластері у 2023 році.

latest news