CONTACT US

Phone

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Address

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

read more

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Logistics

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."

ПРОВІДНИЙ ЛОГІСТ З ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

МИКОЛА МУРАВЙОВ

Логістика — один з ключових ланцюжків, який об’єднує виробництво та трейдинг зерна. Від результативної роботи логістики в команді з виробництвом та комерційним відділом залежить ефективна робота елеваторів і вчасність виконання трейдингових контрактів. «Любителі обговорюють тактику, професіонали вивчають логістику», — Роберт Х. Берроу.

  • Микола Остапчук
  • +38 067 306 63 98
  • mykola.ostapchuk@agro-region.com

Інфраструктура елеваторів

Залізнична інфраструктура елеваторів дозволяє проводити навантаження зернових у різні типи залізничного рухомого складу: хопери-зерновози, напіввагони, контейнери.
Елеватори по станції Бориспіль і Миропіль мають можливість відвантаження зерна маршрутними поїздами.

Швидкість навантаження

Елеватор по станції Бориспіль має фронт навантаження 20 вагонів, швидкість навантаження — до 30 вагонів/добу. Елеватор по станції Заворичі має фронт навантаження 26 вагонів, швидкість навантаження — до 20 вагонів на добу. Елеватор по станції Миропіль має фронт навантаження 14 вагонів, швидкість навантаження — до 30 вагонів на добу.

Послуги

Компанія Агро-Регіон оперує парком власних та орендованих вагонів-зерновозів і надає
транспортно-експедиційні послуги з відвантаження зернових залізничним транспортом по території України, Молдови та Румунії у порти Галац та Константа, як з елеваторів Групи компаній Агро-Регіон, так і зі сторонніх елеваторів у приватних вагонах зерновозах та вагонах власності АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» (ЦТЛ).

ТРАНСПОРТНА ЛОГІСТИКА

Відділ автомобільних перевезень є одним з основних допоміжних підрозділів Групи компаній Агро-Регіон, яка здійснює логістичну функцію в торговій діяльності компанії.

ПРОВІДНИЙ ЛОГІСТ З АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ

ХРИСТИНА ГУЛІДА

У Агро-Регіон комфортно працювати з рішучими та відповідальними людьми, які досягають мети, незважаючи на перешкоди.

Read the interview

  • Микола Остапчук
  • +38 067 306 63 98
  • mykola.ostapchuk@agro-region.com

Власний автопарк

Відділ автомобільних перевезень Групи компаній Агро-Регіон є одним з основних допоміжних підрозділів Групи компаній Агро-Регіон, яка здійснює логістичну функцію в торговій діяльності компанії.

GPS-моніторинг

Відділ автомобільних перевезень Групи компаній Агро-Регіон є одним з основних допоміжних підрозділів Групи компаній Агро-Регіон, яка здійснює логістичну функцію в торговій діяльності компанії.

Послуги

Власні зерновози та залучений транспорт дають можливість компанії здійснювати перевезення власної продукції та надавати послуги автомобільних перевезень агропродукції та інших вантажів. Відділ автомобільних перевезень забезпечує:

– Перевезення власного врожаю з полів на склади зберігання та елеватори;
– Перевезення з елеваторів в межах України (порти, заводи, виробники);
– Міжнародні вантажоперевезення: експорт з України та імпорт з країн Європи;
– Логістика постачання.