CONTACT US

Phone

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Address

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

read more

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Агро-Регіон інвестує в інтеграцію


16. 04. 24


До війни вся діяльність «Агро-Регіону» фокусувалась на вирощуванні зернових культур і підборі команди під цю задачу.


Про це співвласник Групи компаній «Агро-Регіон» Айварас Абромавичус зазначив в інтерв’ю Latifundist.


За його словами, більшість інших питань у компанії вирішували за допомогою аутсорсингу. Це стосується і збиральної техніки, і залізничних вагонів, і взагалі логістики.


Однак після того, як країна перейшла на рейки воєнного часу, у Агро-Регіон зрозуміли, що необхідно інвестувати в інтеграцію. Почали з формування власного автопарку — придбали 20 вантажівок. Між іншим, причепи Mega — одного з двох найбільших польських виробників причепів.


«І сьогодні дуже дивно і сумно бачити, як з таких самих причепів, придбаних іншими українськими колегами, на території Польщі висипається зерно», — додає Айварас Абромавичус.


Як компанії «Агро-Регіон» вдалося пережити найважчі перші місяці після повномасштабного вторгнення рф, уникнувши фінансового шоку, і в умовах війни продовжувати інвестувати у вагони і елеватори? Чим вирощування сої краще за слідування кукурудзяно-пшеничним канонам? Чому будівництво аграрного хабу на Київщині — перспективна ідея, а транзит зерна через Литву залізницею — вже ні? На ці та інші питання співвласник Групи компаній «Агро-Регіон» Айварас Абромавичус розповів в інтерв’ю Latifundist.


Читати інтерв’ю

latest news