CONTACT US

Phone

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Address

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

read more

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Микола Ніколайчук: Сільське господарство люблю з дитинства


18. 03. 24


Бліцінтерв’ю з технічним директором Групи компаній Агро-Регіон Миколою Ніколайчуком.


Що вплинуло на вибір Вашої майбутньої професії?


Микола Ніколайчук: З дитинства любив займатися ремонтом техніки. Виріс у селі, тато мав землю, трактори та машини, власноруч готували техніку для виконання с/г робіт та власне і працював на ній.


Після військової служби вступив до Автотранспортного технікуму, аби набути ще більше знань по ремонту ДВЗ, вузлів і агрегатів автомомобілів, тракторів. Маючи відповідні знання, почав працювати в автосервісі, виріс за 10 років  від менеджера до директора підприємства.


Коли запропонували роботу в агросекторі, мені це стало цікаво, без вагань погодився. Сільське господарство я люблю з дитинства.


Які риси повинен мати технічний директор, щоб успішно виконувати свої обов’язки?


Микола Ніколайчук: Впевненість у прийнятті своїх рішень, чесність, справедливість, вислуховувати проблеми підлеглих, давати поради на їх рішення, у такому випадку підлеглий розуміє, що до нього дослухаються та стає ще більш ефективнішим в команді. 


Бути лояльним до колективу, а також проявляти свою твердість в залежності від ситуацій. Важливо тримати баланс в колективі, аби не було «я — кращий, а ти — гірший». Не боятися змін, навчатися самому та навчати підлеглих, вміти делегувати і вміти пишатись успіхами досягнень команди, виконання надскладних ремонтів, оперативні ремонти, тощо.


Чи достатній  рівень освіти мають молоді працівники, коли приходять в колектив, чи важливо мати технічну освіту?


Микола Ніколайчук: Звісно, рівень молодих працівників недостатній, вони приходять із навчальних закладів як теоретики і не більше, тому в нашому випадку ми протягом поточного року проводимо навчання на базі, або у дилерів, що продають техніку, аби ті набули нових знань та вміли працювати, налагоджувати, ремонтувати техніку та обладнання, яке встановлене. Звичайно, краще мати технічну освіту і для мене важливо, щоб працівник її мав. 


Як мотивуєте колектив, що найбільше цінуєте у людях?


Микола Ніколайчук: За проведення надскладних ремонтів, або оперативних ремонтів намагаємося працівників преміювати. Працівникам завжди легше, коли кожен з них розуміє вектор руху — куди, чому і що за це він отримає. Якщо працівник не розуміє глобальної цілі, він не може правильно розставляти пріоритети.


У нашому випадку ціль одна — посіяти та виростити хороші врожаї. Для цього кожен на своєму місці повинен якісно та вчасно виконувати свої обов’язки, ми повинні бути однією командою для досягнення спільної мети і від цього залежить річне преміювання працівників.


Де черпаєте сили?


Микола Ніколайчук:  Робота мені подобається і приносить задоволення, тому запасу енергії в мені вистачає, як на роботі, так і вдома попрацювати. Нові технології, нова техніка мене так само загартовують, як знайти вихід із надскладної ситуації з ремонтом або інше. Проте відпочивати також потрібно, це дуже важливо.

latest news