CONTACT US

Phone

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

Address

Kungsgatan 33, Box 1364, 111 93 Stockholm, Sweden

read more

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
UA EN

Угода з LTG Cargo


16. 12. 21

К нам вже прямують два сучасні маневрові локомотиви від LTG Cargo Ukraine.

16 грудня компанією “Агро-Регіон” підписано попередню угоду щодо оренди двох маневрових локомотивів з компанією LTG Cargo Ukraine, що є дочірньою компанією LTG Cargo (Литва).

Відповідно до умов угоди, LTG Cargo Ukraine надасть у довготривалу оренду локомотиви, які будуть використовуватися на Бориспільському елеваторі компанії «Агро-Регіон». Ми отримаємо локомотиви вже наступного року.

“Ми раді повідомити, що у передсвятковий період нам вдалося досягти домовленостей з такими надійними бізнес-партнерами. Нові локомотиви нададуть нам можливість пришвидшити та оптимізувати процеси перевезень сільгосппродукції з елеватору до клієнтів ”,- зазначає Тимошенко Олександр, комерційний директор АР.

Довідка:

Компанія «Агро-Регіон» була заснована у 2002 році.
Наразі це одна з найсучасніших та найуспішніших аграрних компаній України. «Агро-Регіон» обробляє 41 тис. гектарів землі в Київській, Житомирській, Чернігівській та Хмельницькій областях. Річний дохід компанії складає більш ніж 100 млн доларів США. Наразі в компанії працює 550 осіб. При цьому «Агро-Регіон» постійно створює нові робочі місця.

latest news