Контакти

Телефон

+38 (044) 494-04-26

E–mail

office@agro-region.com

детальніше

© AGRO-REGION. All rights reserved.

UA EN
Гаряча лінія

+38 067 440 10 00

UA EN
Гаряча лінія

+38 067 440 10 00

Візит представників Агро-Регіону в Швецію


25. 08. 14.

На запрошення компаній «Tornum» та «Skandia Elevator» з 21 по 24 серпня ми відвідали друге за величиною промислове місто Швеції – Гетеборг.

Програма відвідування виробничих потужностей була дуже насиченою. В перший день ми ознайомилися з виробництвом заводу «Scandia Elevator», який спеціалізується на випуску устаткування для транспортування зерна на елеваторах. Вся продукція цілодобово виробляється на високоточному японському обладнанні з оцинкованої сталі. Лінії з транспортування зерна повністю автоматизовані, управління ними здійснюється за допомогою запрограмованих контролерів. Продуктивність ліній становить від 30 до 50 000 т/год. Продукція «Scandia Elevator» відрізняється дуже якісної підгонкою всіх елементів транспортерів, що забезпечує високу якість самого обладнання, яке в свою чергу впливає на якість транспортованого зерна, а також виключає витік пилу при обробці й транспортуванні зерна.

2014-08-25-002

На заводі «Tornum» в місті Кванум ми мали можливість вивчити останні розробки зерносушарок серії TK-8, HR-8. Особливістю цих зерносушарок нового покоління є зменшення рівня шуму, обладнання пожежною сигналізацією, більш безпечні умови праці, зменшення викиду пилу, а також зменшення енергоспоживання до 30%, за рахунок процесу рекуперації тепла. Зерносушарки «Tornum» забезпечують обробку дуже великого спектру культур в щадному режимі. Крім зерносушарок компанія випускає також силосу для зберігання зерна. Одним з інноваційних рішень компанії є транспортування зерна з силосу і відсутність вивантажного шнека. Завдяки цій системі зменшується кількість механізмів задіяних в процесі вивантаження і відсоток травмування зерна.

Можна констатувати, що ця поїздка стала ще одним кроком назустріч більш високої продуктивності нашої компанії!

2014-08-09-001

 

останні новини